پیشنهاد کردن ایران تصادف اعتراف تحقیقات

پیشنهاد کردن: ایران تصادف اعتراف تحقیقات شکایت کردن اخبار حوادث

کریمی نجابت به خرج داد/ بزدل کی‌روش و جد و آبادش هستند, ساکت چیزهایی می‌گفت ک

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: کارلوس کی‌روش با وقاحت به علی کریمی که یکی از بزرگان فوتبال کشور عزیزمان ایران بوده است توهین می‌کند و می‌گوید بزدل، بزدل خ..

ادامه مطلب

خبری که رضا قوچان‌نژاد از زندگی خصوصی‌اش داد

به گزارش خبرآنلاین، رضا قوچان نژاد بازيكن تيم ملى فوتبال، منشتر شدن تصويری در صفحه اينستاگرام اش، خبر از پدر شدنش داد. خبری که رضا قوچان نژ..

ادامه مطلب

درخواستی از کی‌روش یا فدراسیون به ما نرسیده است/ بشار به عراق می‌رود ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به دیدار تیمش برابر صنعت نفت آبادان گفت: دوست داریم در حضور هواداران عزیزمان به عالی ترین نحو، نیم فصل را به آخر برسانی..

ادامه مطلب

قرارداد مسی قبلا تمدید شده است است / بارتومئو

مدیر کلوب بارسلونا یک بار دیگر تائید کرد که قرارداد لیونل مسی قبلا تمدید شده است و فقط امضای آن مانده است. بارتومئو: قرارداد مسی قبلا تمد..

ادامه مطلب

تصویر + تصویر العمل مولاوردی به عدم حضور زنان در ورزشگاه

دستیار خاص رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی منشتر شدن پستی در صفحه توییتر خود با استتناد به ماده‌ای از منشور حقوق شهروندی حضور زنان در ورزشگاه را حق آنان دانست.&..

ادامه مطلب

میانگین هزینه بسیار بالای گواردیولا , ژوزه مورینیو پرخرج ترین مربی تاریخ دنیای فوتبال شد

سرمربی شیاطین سرخ به نخستین مربی دنیای فوتبال تبدیل شده است که به حد یک میلیارد پوند هزینه در نقل و انتقالات دست یافته هست. . ژوزه مورینیو پر..

ادامه مطلب

دو سه روز آینده هیات مدیره سرخ‌آبی‌ها معرفی می‌شوند/ تیم ملی والیبال متحول می‌شود ، داورزنی

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و سرپرست فدراسیون والیبال راجع به عملکرد تیم ملی والیبال و بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ صحبت کرد.  داورزنی: دو سه روز آی..

ادامه مطلب