پیشنهاد کردن ایران تصادف اعتراف تحقیقات

پیشنهاد کردن: ایران تصادف اعتراف تحقیقات شکایت کردن اخبار حوادث

افشاگری راجع به خوانندگان تیتراژ سریال‌ ها

خواننده موسیقی پاپ گفت: علت اینکه در میان این همه خواننده تنها ۵ تا ۶ نفر تیتراژ سریال ها را می خوانند پرداخت ۵۰ تا ۱۵۰ میلیون تومانی است که خواننده پرداخ..

ادامه مطلب

بازگشت دو صورت جنجالی به مراسم اسکار

«وارن بیتی» و «داناوی» که سال گذشته یکی از خجالت‌آورترین لحظه‌ها در تاریخ جوایز سینمایی اسکار را رقم زدند،امسال نیز جایزه عالی ترین فیلم را اعطاء می‌کنند. . ..

ادامه مطلب

شهاب حسینی با لابی به سینماها می‌آید

به گزارش مهر، با آخر مراحل فنی فیلم سینمایی «لابی» به نویسندگی و کارگردانی محمد پرویزی، این فیلم پربازیگر آماده نمایش شده است است و به زودی روی پرده سینماها م ..

ادامه مطلب

، شید&quot، اعلام نامزدهای کلوزآپ طلایی دومین جشنواره فیلم &quot

به گزارش ایسنا، فهرست نامزدهای این جشنواره بر اساس آراء داوری جاناتان رزنبام، ریچارد پنیا و هوشنگ گلمکانی گزینش شده است که به شرح ذیل اعلام شده است اند: ..

ادامه مطلب

مایکل داگلاس، بازیگری را رها می‌کند

مایکل داگلاس، بعد از چهار دهه دوری از صفحه تلویزیون، دوباره با یک مجموعه تلویزیونی همکاری می‌کند. مایکل داگلاس، بازیگری را رها می کند ع..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (518)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

کنسرت نمایش سی

«سی» کاری از همایون شجریان و سهراب پورناظری، با بازی سحر دولتشاهی، بهرام رادان، مهدی پاکدل، بانیپال شومون، حسین صوفیان و صابر ابر و بر اساس سه داستان از د..

ادامه مطلب

تئاتر جهت زندگی است نه جهت نان !

کارگردان و نویسنده «نیلوفر و نفت» راجع به بروزترین اثر نمایشی‌اش گفت: اثری است خانمانه درباره‌ی مباحث زندگی ما. تئاتر جهت زندگی است نه جهت نان ! ..

ادامه مطلب

بزرگ‌ترین اشتباهم در سال ٩٥

من محمد یعقوبی اعتراف می کنم بزرگ ترین اشتباه سال گذشته ام این بود که در سالن تئاتر باران نمایشم «ماه در آب» را به روی صحنه بردم. و بعد اجرای آیس لند..

ادامه مطلب