پیشنهاد کردن ایران تصادف اعتراف تحقیقات

پیشنهاد کردن: ایران تصادف اعتراف تحقیقات شکایت کردن اخبار حوادث

اجناس در انبار نمانند/ خودروها با قیمت مصوب به فروش برسند ، دستورات روحانی جهت مهار گرانی

رئیس دفتر مدیر جمهور از برگزاری جلسه روحانی با وزرا جهت تصمیم‌گیری راجع به گرانی‌های اخیر طی هفته آینده خبر داد. دستورات روحانی جهت مهار گرانی: ..

ادامه مطلب

طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان تقدیم هیئت رئیسه می‌شود

نماینده مردم چناران و طرقبه در مجلس گفت که طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان تقدیم هیئت رئیسه می شود.  طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان تقدیم ..

ادامه مطلب

بازی خطرناک علیه روحانی

«اگر چه اعتراضات مهار شد ولی بسیار خطرناک است که جریان تندرو اجازه دهند سرخوردگی و ناامیدی در جامعه گسترش پیدا کند. این تاکتیک که مردم از صندوق رای ن..

ادامه مطلب

نمی‌توانم راجع به پیش‌بینی‌های پدر بگویم ، پشیمان نیستم، آیت‌الله هاشمی توصیه به صبوری می‌کرد

فاطمه هاشمی با اشاره به حاشیه‌سازی‌های مخالفان آیت‌الله هاشمی جهت او و خانواده ‌اش گقت: حاشیه‌ها حتی قبل از ریاست‌جمهوری پدر وجود داشت؛ به عنوان نمونه به م..

ادامه مطلب

باید در حوزه اقتصاد مقاومتی زیاد فعالیت کنیم / رحمانی فضلی

وزیر کشور گفت: اگر می‌خواهیم تحلیل و برنامه‌ریزی درستی داشته باشیم، پیش زمینه‌اش داشتن آمار درست است و اگر آن را نداشته باشیم حتماً نمی‌توانیم به اهدا..

ادامه مطلب

۲ هزار میلیارد ریال به بودجه سال ۹۶ شرکت انرژی اتمی اضافه می‌شود

در صورت نهایی شدن طرح مقابله با کارها ماجراجویانه و تروریستی آمریکا ۲ هزار میلیارد ریال به بودجه شرکت انرژی اتمی اضافه می‌شود.  ۲ هزار..

ادامه مطلب

از طریق دکتر الهام به احمدی‌نژاد پیغام دادیم که انصراف دهد/ ، کدخدایی

سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد که در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری، قبل از اعلام اسامی نامزدها از طریق غلامحسین الهام پیغام دادیم که احمدی‌نژاد از ح..

ادامه مطلب

حتی اگر روحانی در گزینش کاببنه،دست به معامله بزند باید از او حمایت کنیم

روزنامه اعتماد نوشت:ممکن است بعضی تصور کنند که هنگامی که یک شخص یا جناح توانسته به عنوان نمونه هفتاد درصد آرای مردم را جلب کند، چه نیازی است که کیک ..

ادامه مطلب

تصویر العمل کشور عزیزمان ایران به گزارش اخیر وزارت امور خارجه آمریکا اطراف اوضاع تروریسم در دنیا

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: گزارش آمریکا از اوضاع تروریسم در دنیا بی اعتبار و تلاشی بی حاصل جهت انحراف افکار عمومی بین المللی از حمایت ها و نقش این کشو..

ادامه مطلب