پیشنهاد کردن ایران تصادف اعتراف تحقیقات

پیشنهاد کردن: ایران تصادف اعتراف تحقیقات شکایت کردن اخبار حوادث

سکه طرح تازه ۶۴ هزارتومان گران شد ، نوسان قیمت انواع سکه در بازار

در جریان معاملات بازار آزاد پایتخت کشور عزیزمان ایران امروز پنج شنبه قیمت انواع سکه با نوسان همراه بود و سکه طرح تازه حدود ۶۴ هزارتومان گران شد. ..

ادامه مطلب

یارانه 200 هزار تومان شود ، اقتصاد کشور عزیزمان ایران کشش دلار 8000 تومانی را ندارد

یک اقتصاددان گفت: با کم کردن 150 درصدی ارزش پول ملی ما شاهد کم کردن قدرت خرید هستیم؛ میانگین حقوق و دستمزد در کشور عزیزمان ایران 2 میلیون تومان است و این یعنی ا ..

ادامه مطلب

زیاد کردن حقوق بازنشستگان چگونه از تورم جلو زد؟

سازمان برنامه و بودجه، گزارش کارها انجام شده است در خصوص متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان طی سال‌های ۹۶ و ۹۷ را منتشر کرد؛ به طوری که میزان زیاد کردن حقوق بازنشس..

ادامه مطلب

قیمت نفت پایین ۷۰ دلار ماند

قیمت نفت به دنبال انتشار گزارشی که کم کردن غیرمنتظره ذخایر آمریکا را نشان داد، زیاد کردن روز گذشته را حفظ کرد و در معاملات روز چهارشنبه ثابت ماند. ..

ادامه مطلب

مخزن سوخت هنوز نشتی دارد ، ۲۲ لکه آلودگی نفتی بعد از غرق شدن سانچی

به گزارش خبرآنلاین به نقل از رویترز، اداره دولتی اقیانوس چین اعلام کرده که مخزن سوخت نفتکش سانچی که شنبه گذشته در دریای چین غرق شد،ممکن است نشت سوخت داشت..

ادامه مطلب

کم کردن ماهانه طلا در تصویر العمل به گرانی دلار

طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی تحت تاثیر افزایش ارزش دلار آمریکا در آستانه اعلام تصمیم سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا کم کردن یافت.  ..

ادامه مطلب

اثر رشد معاملات مسکن بر بازار اجاره

افزایش معاملات مسکن در نیمه اول امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته باعث شده است بعد از دو سال ثبات نسبی قیمت رهن و اجاره آپارتمان در مناطق متفاوت ..

ادامه مطلب

تورم ٧.٧ درصد شد

 شاخص کل (بر مبنای۱۰۰=۱۳۹۰) در مرداد ماه سال ۱۳۹۶ عدد ۲۴۹.۶ را نشان می‌دهد که نسبت به ماه قبل ۰.۶ درصد زیاد کردن داشته است.  تورم..

ادامه مطلب