پیشنهاد کردن ایران تصادف اعتراف تحقیقات

پیشنهاد کردن: ایران تصادف اعتراف تحقیقات شکایت کردن اخبار حوادث

کشیدن یک نخ سیگار در روز هم کُشنده است

محققان می گویند کشیدن تنها یک نخ سیگار در روز هم می تواند با ریسک اوج بیماری قلبی و سکته مرتبط باشد.   کشیدن یک نخ سیگار در روز..

ادامه مطلب

در این ۱۰ استان ایران، آنفلوآنزا مرسوم شده است و شدیدتر است , مراقب باشید

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت اعلام کرد که به علت شیوع سه نوع آنفلوآنزای فصلی در کشور، گروه‌های پرخطر حتما از واکسن آنفلوآنزا استفاده کنند. ..

ادامه مطلب

بازی خطرناک علیه روحانی

«اگر چه اعتراضات مهار شد ولی بسیار خطرناک است که جریان تندرو اجازه دهند سرخوردگی و ناامیدی در جامعه گسترش پیدا کند. این تاکتیک که مردم از صندوق رای ن..

ادامه مطلب

مخزن سوخت هنوز نشتی دارد ، ۲۲ لکه آلودگی نفتی بعد از غرق شدن سانچی

به گزارش خبرآنلاین به نقل از رویترز، اداره دولتی اقیانوس چین اعلام کرده که مخزن سوخت نفتکش سانچی که شنبه گذشته در دریای چین غرق شد،ممکن است نشت سوخت داشت..

ادامه مطلب

دزدی ژن‌ها به وسیله باکتری‌های روده

محققان در یافتند باکتری‌های موجود در روده ژن‌های مارا به دزدی می‌برند و آن‌ها را کنترل می‌کنند.  دزدی ژن ها به وسیله باکتری های روده ..

ادامه مطلب

نمی‌توانم راجع به پیش‌بینی‌های پدر بگویم ، پشیمان نیستم، آیت‌الله هاشمی توصیه به صبوری می‌کرد

فاطمه هاشمی با اشاره به حاشیه‌سازی‌های مخالفان آیت‌الله هاشمی جهت او و خانواده ‌اش گقت: حاشیه‌ها حتی قبل از ریاست‌جمهوری پدر وجود داشت؛ به عنوان نمونه به م..

ادامه مطلب

افزایش کارها امنیتی اطراف سفارت روسیه در پایتخت کشور عزیزمان ایران به دنبال حوادث اخیر

به گزارش عصرایران به نقل از روزنامه الوطن چاپ کویت، وزارت خارجه روسیه اعلام کرد: از 31 دسامبر گذشته و به دنبال تظاهرات مستمر در ایران، کارها امنیتی در..

ادامه مطلب