پیشنهاد کردن ایران تصادف اعتراف تحقیقات

پیشنهاد کردن: ایران تصادف اعتراف تحقیقات شکایت کردن اخبار حوادث

شهاب حسینی با لابی به سینماها می‌آید

به گزارش مهر، با آخر مراحل فنی فیلم سینمایی «لابی» به نویسندگی و کارگردانی محمد پرویزی، این فیلم پربازیگر آماده نمایش شده است است و به زودی روی پرده سینماها م ..

ادامه مطلب

توافق مهم شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران و بنیاد مستضعفان جهت ساخت دوباره پلاسکو / نجفی خبر داد

محمدعلی نجفی، شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در پیج اینستاگرام خود از توافق با بنیاد مستضعفان جهت آینده ویرانه به‌جامانده از پلاسکو خبر داد نجفی..

ادامه مطلب

زلزله دوم جمهوری آذربایجان دوباره اردبیل را لرزاند

دقایقی پیش زمین‌لرزه جهت دومین بار طی این هفته در کشور آذربایجان و نزدیک مرز کشور عزیزمان ایران رخ داد و شهرهای شمالی استان اردبیل را لرزاند. ..

ادامه مطلب

هادی ساعی به دادسرای جنایی احضار شد

تکواندوکار سابق تیم ملی در رابطه با فوت عمویش در کلوب سوارکاری او، به دادسرای جنایی احضار شد.  هادی ساعی به دادسرای جنایی احضار شد ..

ادامه مطلب

، شید&quot، اعلام نامزدهای کلوزآپ طلایی دومین جشنواره فیلم &quot

به گزارش ایسنا، فهرست نامزدهای این جشنواره بر اساس آراء داوری جاناتان رزنبام، ریچارد پنیا و هوشنگ گلمکانی گزینش شده است که به شرح ذیل اعلام شده است اند: ..

ادامه مطلب

ثبات در بازار خودروهای وارداتی

هفته جاری قیمت خودروهای وارداتی در بازار عوض کردن خاصی نسبت به قیمت این محصولات در هفته گذشته نداشته است.  ثبات در بازار خودروهای وار..

ادامه مطلب

کم کردن ماهانه طلا در تصویر العمل به گرانی دلار

طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی تحت تاثیر افزایش ارزش دلار آمریکا در آستانه اعلام تصمیم سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا کم کردن یافت.  ..

ادامه مطلب