پیشنهاد کردن ایران تصادف اعتراف تحقیقات

پیشنهاد کردن: ایران تصادف اعتراف تحقیقات شکایت کردن اخبار حوادث

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

مایکل داگلاس، بازیگری را رها می‌کند

مایکل داگلاس، بعد از چهار دهه دوری از صفحه تلویزیون، دوباره با یک مجموعه تلویزیونی همکاری می‌کند. مایکل داگلاس، بازیگری را رها می کند ع..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (518)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

تورم ٧.٧ درصد شد

 شاخص کل (بر مبنای۱۰۰=۱۳۹۰) در مرداد ماه سال ۱۳۹۶ عدد ۲۴۹.۶ را نشان می‌دهد که نسبت به ماه قبل ۰.۶ درصد زیاد کردن داشته است.  تورم..

ادامه مطلب

سایه عجیب آقای مدیر جمهور!

در حاشیه کارها و اظهارنظرهای نژادپرستانه ترامپ، سایت کگل این کارتون را منتشر کرده است. سایه عجیب آقای مدیر جمهور! عبارات مهم : کارتو..

ادامه مطلب

رهگیری توفان خورشیدی در سراسر منظومه شمسی

دانشمندان ناسا و آژانس فضایی اروپا حرکت توفان سریع خورشیدی موسوم به “خروج تاج خورشیدی” (CME) را در سراسر منظومه شمسی رهگیری کردند. رهگیری توفان خ..

ادامه مطلب

۲ هزار میلیارد ریال به بودجه سال ۹۶ شرکت انرژی اتمی اضافه می‌شود

در صورت نهایی شدن طرح مقابله با کارها ماجراجویانه و تروریستی آمریکا ۲ هزار میلیارد ریال به بودجه شرکت انرژی اتمی اضافه می‌شود.  ۲ هزار..

ادامه مطلب

عکس ، بزرگترین قبرستان لاستیک دنیا که از فضا دیده می‌شود

لاستیک‌ها بعد از فرسوده شدن به قبرستان‌های خود انتقال یافته می‌شوند و این مکان، بزرگترین قبرستان لاستیک دنیا است که از فضا قابل دیدن است. ..

ادامه مطلب

از طریق دکتر الهام به احمدی‌نژاد پیغام دادیم که انصراف دهد/ ، کدخدایی

سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد که در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری، قبل از اعلام اسامی نامزدها از طریق غلامحسین الهام پیغام دادیم که احمدی‌نژاد از ح..

ادامه مطلب

معرفی شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در نخستین جلسه شورای شهر

رئیس سنی شورای پنجم شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از گزینش محمدعلی نجفی به عنوان کاندیدای نهایی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد و گفت: در نخستین جلسه ..

ادامه مطلب