پیشنهاد کردن ایران تصادف اعتراف تحقیقات

پیشنهاد کردن: ایران تصادف اعتراف تحقیقات شکایت کردن اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کریمی نجابت به خرج داد/ بزدل کی‌روش و جد و آبادش هستند, ساکت چیزهایی می‌گفت ک

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: کارلوس کی‌روش با وقاحت به علی کریمی که یکی از بزرگان فوتبال کشور عزیزمان ایران بوده است توهین می‌کند و می‌گوید بزدل، بزدل خود

کریمی نجابت به خرج داد/ بزدل کی‌روش و جد و آبادش هستند, ساکت چیزهایی می‌گفت ک

مایلی کهن: کریمی نجابت به خرج داد؛ بزدل کی روش و جد و آبادش هستند/ ساکت چیزهایی می گفت که مرغ پخته هم خنده اش می گرفت!

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: کارلوس کی روش با وقاحت به علی کریمی که یکی از بزرگان فوتبال کشور عزیزمان ایران بوده است توهین می کند و می گوید بزدل، بزدل خودت و جد و آبادت هستی.

محمد مایلی کهن در گفت وگو باتسنیم، راجع به مناظره شب گذشته علی کریمی با محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال اظهار داشت: من فکر نمی کنم کریمی نیاز به حمایت داشته باشد، او آنقدر بزرگ است که نیاز به حمایت کسی ندارد، ولی باید بگویم متأسفانه اتفاقاتی رخ می دهد که ما حتی در دوره قاجار هم شاهدش نبودیم.

بزدل کی روش و جد و آبادش هستند
وی در ادامه افزود: در برنامه زنده تلویزیونی کارلوس کی روش با وقاحت به علی کریمی که یکی از بزرگان فوتبال کشور عزیزمان ایران بوده است توهین می کند و می گوید بزدل، بزدل خودت و جد و آبادت هستی!

کی روش هر کاری که دلش بخواهد انجام می دهد و به هیچ کس هم پاسخگو نیست
سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان ضمن تأکید بر اینکه کارلوس کی روش به هیچ کس حساب کتاب بعد نمی دهد، گفت: کی روش به کریمی توهین می کند و هر کاری که دلش بخواهد انجام می دهد و به هیچ کس هم پاسخگو نیست. در برابر دبیرکل فدراسیون فوتبال از او دفاع می کند!

آیا همه بد هستند و فقط کی روش خوب است؟!
مایلی کهن با طرح این پرسش که «آیا تیم ملی فوتبال کشورمان در حال حاضر سرپرست دارد؟»، گفت: تا به امروز کی روش چند سرپرست تیم ملی را عوض کرده است؟ ترابیان بد، پیروانی بد، والی زاده بد، ساکت بد و… . آیا همه بد هستند و فقط کی روش خوب است؟!

چطور فردوسی پور نمی پرسد کجای دنیا تیم ملی سرپرست ندارد؟!
کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس همچنین خاطرنشان کرد: چطور کی روشی پور نمی پرسد کجای دنیا تیم ملی سرپرست ندارد؟! آیا او سؤال نمی کند در کجای دنیا سرمربی تیم ملی جهت آن تیم کمپ تمرینی گزینش می کند؟! اصلاً این کار چه ارتباطی به کی روش دارد؟ آیا در فدراسیون پنج ستاره چنین اتفاقاتی می افتد؟! باور کنید در فدراسیون بی ستاره هم این کارها را نمی کنند و هرکسی مسئولیت کار خودش را برعهده دارد.

وی همچنین یادآور شد: کی روش خودش می رود کمپ را گزینش می کند و با این کار هزار و یک حرف و حدیث به وجود می آید. اصلاً وظیفه سرمربی تیم ملی چنین کاری است؟ همین کارهاست که حرف و حدیث به وجود می آورد و بعد می گویند کمپ چنین و چنان بوده و نرخش این نیست و آن است.

تیم ملی بزرگسالان فدراسیون 5 ستاره نباید سرپرست داشته باشد؟
مایلی کهن با طرح این پرسش که «تیم ملی بزرگسالان فدراسیون پنج ستاره نباید سرپرست داشته باشد؟»، افزود: کریمی حرف بدی نزد، چون در آستانه جام جهانی هستیم یکسری افراد دوست دارند در این مسابقه های باشند و به همین خاطر سکوت می کنند. آیا باید چنین اتفاقی بیفتد؟ آیا کسی پرسشها را نمی گوید؟ متأسفانه من دیدم بعضی جاها نوشته اند حمله کریمی به کی روش! او کجا به کی روش حمله کرد؟ تازه کی روش به کریمی اهانت کرد و گفت بزدل، بزدل کی روش و جد و آبادش هستند!

7 سال تیم ملی را بدهند دست ابرام چرخی او آن تیم را به جام جهانی نمی برد؟!
هافبک پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان همچنین خاطرنشان کرد: مگر کی روش چه تاجی بر سر فوتبال ما زده است؟ مگر ما قبل از این جام جهانی نرفته بودیم؟ هفت سال تیم ملی را بدهند دست ابرام چرخی او آن تیم را به جام جهانی نمی برد؟! الان هفت سال است که تیم ملی دست کی روش است و از شیر مرغ تا جان آدمیزاد در اختیار اوست. آیا نباید با این شرایط تیم ملی را به جام جهانی ببرد؟ مگر شق القمر کرده است؟

مگر کی روش سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران نیست بعد آیا در کشور عزیزمان ایران حضور ندارد؟
وی با طرح این پرسش که شغل کی روش در کشور عزیزمان ایران چیست؟ گفت: مگر کی روش سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران نیست؟! اگر او سرمربی است بعد آیا در کشور عزیزمان ایران حضور ندارد؟ سرمربی تیم ملی هر کشوری باید در آن کشور حضور داشته باشد. او ولی در کشور عزیزمان ایران نیست و هنگامی که هم که است به جای تماشای بازی های لیگ جهت تبلیغ فلان بانک به مشهد می رود. متأسفانه آقای کی روشی پور هم با وحشت و لرز و در لفافه می گوید آقای کی روش شما که حداقل تا مشهد رفته اید آیا نرفتید بازی پدیده را تماشا کنید؟! اصلاً من یک سؤال می پرسم. شغل اول ایشان در کشور عزیزمان ایران چیست؟! آیا تبلیغات جهت یک بانک است؟!

کی روش حتی اگر ما را در دنیا قهرمان هم کند این نحوه برخوردها درست نیست
مایلی کهن همچنین تصریح کرد: کی روش حتی اگر ما را در دنیا قهرمان هم کند این نحوه برخوردها درست نیست، او آمده و طرح ریکاوری بازیکنان را داده و بازیکنان یکی دو روز می آیند و در اردوی تیم ملی حاضر می شوند، ولی خودش هفت هشت روز است به کشور عزیزمان ایران آمده! کی روش خودش اجبار کرده اردو برگزار شود، ولی در محل تمرینات حاضر نمی شود! این خنده آمیز نیست؟

کی ر وش هر چیزی بخواهد خوب است ولی به ما که می رسد سال اقتصاد مقاومتی است!
وی در ادامه یادآور شد: هیچ کس به این عنوان توجه نمی کند، او چند بار مربیان تیم ملی را عوض کرده هست، او جهت تیم ملی سه بدنساز، چهار ماساژور و … دارد. اینها جهت کی روش خوب هست. شما فکر می کنید من مربی ایرانی نمی دانم تیمم چند مربی، ماساژور و … می خواهد؟ من اگر اینها را بگویم و بخواهم کسی توجه نمی کند، ولی اگر کی روش بگوید خوب هست. اگر کی روش بخواهد مردها فدراسیون با افتخار می گویند سرمربی تیم ملی اینها را می خواهد و به به عجب مربی! به ما که می رسد سال اقتصاد مقاومتی هست، ولی این آقا هرکسی را می خواهد می آورد، ماساژور، مربی، پسرخوانده و… متأسفانه هیچ کس هم هیچ چیزی نمی گوید.

فدراسیون فوتبال پشت عوامل خود هم نیست
پیشکسوت فوتبال کشورمان با ابراز تأسف از اینکه فدراسیون فوتبال پشت عوامل خود هم نیست، افزود: خطیر که معاون خود آقای ساکت بوده است به خاطر برخوردی که با دستیار کی روش داشته برکنار شده است هست. آقای ساکت زشت هست، آیا به این راحتی پشت همکار خود را خالی می کنید. همکاری که من نمی دانم از کجا آمده، ولی اعتقاد دارم نباید به همین راحتی یکدیگر را بفروشیم و پشت عوامل خود را خالی کنیم.

کریمی نجابت به خرج داد
مایلی کهن همچنین بیان کرد: در برنامه زنده تلویزیونی به کریمی می گویند بزدل، بعد می گویند حمله کریمی به کی روش! کریمی خیلی هم نجابت به خرج داد و چیزی نگفت، جهت چه باید این بیگانه به عالی ترین بازیکن ما بگوید بزدل؟!

این نیست که فقط کی روش ما را مفتخر به حضور در جام جهانی کرده باشد
«این آقا امروز هست، ولی شاید فردا، یک سال دیگر و شاید هم دو سال دیگر نباشد و از کشور عزیزمان ایران برود»، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال با بیان این جمله یادآور شد: مگر ما قبلاً جام جهانی نرفتیم، ما در سال های 78، 98 و 2006 هم به جام جهانی رفته بودیم و این نیست که کی روش ما را مفتخر به حضور در جام جهانی کرده باشد، سال 2014 که خدایان ما را به جام جهانی بردند و این بار هم او در حالی تیم ملی را به جام جهانی برد که هفت سال سرمربی این تیم بوده هست. آیا شق القمر کرده است؟!

چه ایرادی دارد که قرارداد کی روش را منتشر کنند؟
وی در تصویر العمل به اینکه مسئولان فدراسیون فوتبال می گویند قرارداد کی روش محرمانه هست، گفت: اینکه می گویند محرمانه هست، یعنی چه؟! او هر سال بیش از دو میلیون یورو از فدراسیون فوتبال می گیرد، این رقمی است که در رسانه ها عنوان شده، یواخیم لو که سرمربی عالی ترین تیم دنیا است 3.5 میلیون یورو می گیرد، تازه از این رقم 50 درصدش را مالیات می دهد، متأسفانه کی روش مالیات پولی را هم که می گیرد نمی دهد، چه ایرادی دارد که قرارداد او را منتشر کنند؟ چه ایرادی دارد که مشخص شود او چند روز باید در کشور عزیزمان ایران باشد و چند روز به مرخصی برود؟

مدام می گویند پول نداریم بعد این طور پول را دور می ریزند
مایلی کهن با یادآوری بیانات کریمی خاطرنشان کرد: کریمی خوب گفت، چون مربیان او روزانه پول می گیرند جهت ارزش کار ایجاد کرده است آن هم در شرایطی که خودش در کشور عزیزمان ایران نیست. مردها مسئول و مقامات کشور این هاست که مردم را اذیت می کند. مدام می گویند پول نداریم بعد این طور پول را دور می ریزند. پیراهن را از تن تیم جوانان در می آورند بعد این آقا هر تعداد ماساژور، مربی، فرزندخوانده و … می خواهد می آورد.

آقای ساکت! شما ایرانی هستید، یک کم عِرق داشته باشید
سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال همچنین خطاب به محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: آقای ساکت! شما ایرانی هستید، یک کم عِرق داشته باشید، آیا مربی ایرانی هم بود این طور برخورد می کردید؟ همین محمد ناظم الشریعه ببینید چه جانانه تیمش را قهرمان آسیا کرد، فردا اگر بخواهند به او پاداش بدهند، شما ببینید چطور حق و حقوق او و شاگردانش را می دهند.

برای این فدراسیون متأسفم که چشمانش را روی چنین اتفاقاتی می بندد
وی در ادامه یادآور شد: می گفتند کریمی عصبی است ولی در برنامه شب گذشته اصلاً کریمی عصبی نبود، علی رغم اهانتی که به او شد چهارچوب ادب را هم رعایت کرد. من جهت این فدراسیون متأسفم که چشمانش را روی چنین اتفاقاتی می بندد. کی روش الان همه کاره فدراسیون هست، او مدیر هست، دبیرکل هست، مدیر ایفمارک است و…، البته رئیسی که اصلاً حضور ندارد!

کی روش به خاطر کارهای تبلیغاتی به تیم ملی کشور عزیزمان ایران آمده است
مایلی کهن با طرح این مدعا که کی روش به خاطر کارهای تبلیغاتی به تیم ملی کشور عزیزمان ایران آمده هست، گفت: او بعد از کارهای تبلیغاتی شاید هم توجهی به تیم ملی داشته باشد!

ساکت چیزهایی می گفت که مرغ پخته هم خنده اش می گرفت
پیشکسوت فوتبال کشورمان با انتقاد از بیانات ساکت در برنامه زنده تلویزیونی گفت: ساکت چیزهایی می گفت که مرغ پخته هم خنده اش می گرفت! ای کاش از ساکت می پرسیدند که چند وقت است که دبیرکل شده است است؟ در این مدت چند سفر رفته است؟ آیا سفرهای او ضرورت داشته است؟

در این شرایط چه ضرورتی دارد که تاج و کفاشیان با هم به چین تایپه بروند؟
وی ادامه داد: در همین مسابقه های فوتسال قهرمانی آسیا که در چین تایپه برگزار شد هم کفاشیان حضور داشت و هم تاج، مگر کفاشیان مدیر کمیته فوتسال نیست، بعد تاج آیا به چین تایپه رفته بود؟ متأسفانه این مردها یک واو را هم جهت سفرها جا نمی اندازند و جالب است که خود را مقید و پیرو ولایت فقیه می دانند، آن هم در حالی که مقام معظم رهبری امسال را سال اقتصاد مقاومتی نامیدند.

کریمی نجابت به خرج داد/ بزدل کی‌روش و جد و آبادش هستند, ساکت چیزهایی می‌گفت ک

در این شرایط چه ضرورتی دارد که تاج و کفاشیان با هم به چین تایپه بروند؟ چه ضرورتی دارد 9 نفر از کشور عزیزمان ایران جهت قرعه کشی جام جهانی به روسیه بروند؟ چه ضرورتی دارد تاج و کفاشیان با هم به سوئیس و دیگر کشورها بروند؟ شما حساب کنید، یک سفر راحت به کشور اروپایی چقدر هزینه دارد، بعد مشخص می شود چه بودجه ای صرف سفرها می شود.

واژه های کلیدی: ایران | سرمربی | ایرانی | فوتبال | علی کریمی | جام جهانی | سرمربی تیم ملی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs