پیشنهاد کردن ایران تصادف اعتراف تحقیقات

پیشنهاد کردن: ایران تصادف اعتراف تحقیقات شکایت کردن اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دو سه روز آینده هیات مدیره سرخ‌آبی‌ها معرفی می‌شوند/ تیم ملی والیبال متحول می‌شود ، داورزنی

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و سرپرست فدراسیون والیبال راجع به عملکرد تیم ملی والیبال و بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ صحبت کرد. 

دو سه روز آینده هیات مدیره سرخ‌آبی‌ها معرفی می‌شوند/ تیم ملی والیبال متحول می‌شود ، داورزنی

داورزنی: دو سه روز آینده هیات مدیره سرخ آبی ها معرفی می شوند/ تیم ملی والیبال متحول می شود

عبارات مهم : لهستان

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و سرپرست فدراسیون والیبال راجع به عملکرد تیم ملی والیبال و بازی های آسیایی ۲۰۱۸ صحبت کرد.

محمدرضا داورزنی در حاشیه مراسم تجلیل از پیشکوستان قایقرانی راجع به عملکرد ملی پوشان والیبال به خبرنگار ایسنا اظهار کرد: با در نظرگرفتن این که عوض کردن مربی داشتیم و هم وقت با لیگ جهانی امسال تیم های امید و جوانان باید در قهرمانی دنیا شرکت می کردند امکان این که از جوانان بیش تری در تیم بزرگسالان استفاده کنیم را نداشتیم. نیروهای بسیار خوبی در جوانان و امید داریم و به همین علت در جام ملت های آسیا به میزبانی جاکارتا از تیم امید استفاده خواهیم کرد.

دو سه روز آینده هیات مدیره سرخ‌آبی‌ها معرفی می‌شوند/ تیم ملی والیبال متحول می‌شود ، داورزنی

*نمی شد از جوان های بیش تری استفاده کنیم

سرپرست فدراسیون والیبال ادامه داد: هم زمانی برنامه های امید و جوانان با لیگ جهانی باعث شد که کم تر بتوانیم از جوانان با انگیزه استفاده کنیم و به همین علت تلاش کردیم و مجبور بودیم با توجه به مصدومیت هایی که ملی پوشان داشتند شرایط خوب را جهت آن ها مهیا می کردیم. اردو و بازی تدارکاتی هم داشتیم ولی تیم ما ۱۰۰ درصد نبود. تیمی نبود که به لحاظ بدنی و عمومی کامل باشد.

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و سرپرست فدراسیون والیبال راجع به عملکرد تیم ملی والیبال و بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ صحبت کرد. 

او با اشاره به این عنوان افزود: یک مقدار مصدوم داشتیم و از طرفی تیم نقص داشت. مسئله انگیزشی نداشتند. واقعیت این است مسابقه با تیمی مثل صربستان، آمریکا، روسیه یا لهستان که فیزیک بدنی و شرایط بدنی کاملا متفاوتی نسبت به تیم ما دارند سخت هست. هم چنین ما براساس مصوبه و قوانین فدراسیون جهانی که اعلام کرده بود باید ۸ بازیکن المپیکی در لیگ جهانی شرکت می دادیم

داورزنی هم چنین گفت: هشت بازیکن المپیکی باید در تیم می بودند و الباقی می توانستند عوض کردن کنند. ما هم تلاش کردیم با توجه به نبودن شهرام محمودی و مهدی مهدوی و نداشتن چند بازیکن دیگر نفراتی را به تیم تزریق کنیم. از طرفی موسوی مصدوم بود و آماده نبود. ولی مهم تر از همه، ما جهت بلند زن و دریافت کننده قدرتی روی جواد معنوی نژاد، رضا قرا و مجتبی میرزاجانپور حساب باز کرده بودیم ولی عملا دیدیم که در میدان لیگ جهانی تیمی مثل لهستان، آمریکا و روسیه از بازیکنانی استفاده کردند که هم جوان تر بودند و هم فیزیک بدنی خوبی داشتند. آمریکا یک پشت خط زن داشت که از هر جایی می زد و در هر شرایطی امتیاز می آورد. لهستان بازیکن ۲۱۷ سانتی متری و دفاع وسط ۲۱۱ سانتی متری داشت که این با شرایط فیزیکی و بدنی تیم ما جور نبود. از طرف دیگر ما هفته دوم جواد معنوی نژاد را از دست دادیم و در عین ناباوری او را نداشتیم. هم چنین جهت پشت خط زن امیر غفور ۱۰۰ درصدی را نداشتیم. او ۶۰ یا ۷۰ درصدی بود.

*برای ارزیابی کولاکوویچ سریع است

دو سه روز آینده هیات مدیره سرخ‌آبی‌ها معرفی می‌شوند/ تیم ملی والیبال متحول می‌شود ، داورزنی

سرپرست فدراسیون والیبال تاکید کرد: مجموعا نتیجه های دور از انتظار از نظر مردم و بازیکنان و مربیان بود. این امیدواری است که در بین امید و جوانان در پست های متفاوت بازیکنان خوبی داریم که از نظر انگیزشی و شرایط فیزیکی عالی هستند. مردم عزیزمان این را بدانند جهت المپیک ۲۰۲۰ تیم کشور عزیزمان ایران جوان و متحول می شود و برهمین اساس هم تیم امید در جام ملت ها شرکت می کند تا وقت بازی داشته باشد و آماده شوند. جهت تیم بزرگسال از این نیروهای جوان استفاده می کنیم و لیگ سال آینده طبیعتا یک تیم کاملا متحول شده است از امید و جوانان خواهیم داشت. ما در کشورهای اسلامی تیم جوانان را فرستادیم که قهرمان شد. جوانان و امید به مسابقه های جهانی می روند، ذخیره های تیم مهم هم جوان و آماده هستند و همه وارد تیم مهم می شوند تا دوباره افتخارات را به دست بیاورند.

داورزنی راجع به عملکرد سرمربی تیم ملی بیان کرد: الان سریع است که عملکرد کولاکوویچ را ارزیابی کنیم. او هشت، ۹ سال سرمربی صربستان بوده و تیم فعلی صربستان را او ساخته ولی این که انتظار داشته باشیم بعد از یک ماه و نیم با تیم ما نتیجه ای خاص بگیرد خلاف واقع هست. مردم ما چون نمایش خوب والیبال را دیده اند انتظار بیش تری از تیم داشتند ولی این اتفاق نیفتاد. ولی واقعا فرزند ها زحمت کشیدند. شرایطی مسابقه های داشت که در هفته اول لهستان را با تیم دوم بردیم که خیلی خوب بود. در هفته دوم دو بازی بردیم و در هفته سوم هر سه بازی را سه بر صفر باختیم و دوبازی گیم را ۲۰ – ۲۴ جلو بودیم و باختیم که مردم را اذیت کرد و البته فرزند ها را بیش تر اذیت کرد. مطمئنا نقاط قوت و ضعف بررسی می شود و نقاط ضعف جهت مسابقه های پیش رو از بین می رود.

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و سرپرست فدراسیون والیبال راجع به عملکرد تیم ملی والیبال و بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ صحبت کرد. 

*نیروهای جوان باید به تیم تزریق شوند

او افزود: مرداد انتخابی جام جهانی در اردبیل برگزار می شود و چین، کره، قزاقستان و یک کشور دیگر به کشور عزیزمان ایران خواهند آمد که دو تیم به جهانی افزایش می کنند و بعد از آن در شهریور مساباقت گرند چمپیون را داریم که در ژاپن برگزار می شود. قدرت های والیبال مثل برزیل، فرانسه، آمریکا و ایتالیا که وایلد کارت گرفته به همراه ژاپن و کشور عزیزمان ایران در این مسابقه های حاضر می شوند که مردم ما ان شاءالله شاهد نمایش خیلی خوب از والیبال خواهند بود و کدورت کنونی از بین می رود.

دو سه روز آینده هیات مدیره سرخ‌آبی‌ها معرفی می‌شوند/ تیم ملی والیبال متحول می‌شود ، داورزنی

داورزنی با اشاره به سرمربی تیم ملی تصریح کرد: تمام مربیانی که در این ۸ -۷ سال با ما کار کردند اکنون مربیان تیم های ملی حاضر در لیگ جهانی هستند. ولاسکو در آرژانتین، کواچ در اسلوونی و لوزانو در چین کار می کنند. حتی ما با دیجورجی هم مذکره کرده بودیم که اکنون در لهستان هست. کولاکوویچ هم با کشور عزیزمان ایران کار می کند. فدراسیون هر لحظه عالی ترین ها را گزینش کرده است.

سرپرست فدراسیون والیبال گفت: به نظرم شرایط دیگری باید در تیم حاکم شود. نیروهای جوان خیلی خوبی داریم که کادر فنی باید به آن ها اعتماد کند. با تیم جوان و دوم مان لهستان را بردیم این شرایط باید مستمر باشد. جوان های دیگر به تیم تزریق شوند. جوان های ما میانگین قد بالای دو متر دارند که باید به تیم تزریق شوند و قطعا مردم ما شاهد عملکرد بسیار خوبی از تیم خواهند بود.

*ستاد بازی های آسیایی تشکیل می شود

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش در پاسخ به این پرسش که اوضاع جهت رشته های پرمدال در فاصله باقی مانده تا بازی های کشورهای اسلامی چگونه است؟ تصریح کرد: مجموعا در وزارت منزل رشته های پایه و پرمدال را رصد می کنیم. برنامه های فدراسیون ها جهت بازی های آسیایی را می گیریم و آن را کنترل خواهیم کرد. ستاد بازی های ۲۰۱۸ راه می افتد و به خاص برنامه جهت رشته هایی که انتظار مدال داریم خواهیم داشت. تمام برنامه ها را رصد می کنیم. فدراسیون ها باید گزارش بدهند و ناظرین ما نیز برنامه ها را زیر نظر می گیرند تا همه رشته ها در مسیری که فدراسیون تنظیم کرده و وزارت برمبنای آن حمایت می کند پیش برند. ۲۰۱۸ ایستگاه اولیه جهت نشانه ۲۰۲۰ است که باید فدراسیون ها در این مسیر باشند. تلاش ما همکاری خیلی خوب و حمایت عالی از برنامه ها و کنترل آن هاست. قطعا فارغ از آن تفاهم نامه ها با فدراسیون ها به رشته های پرمدال و پایه توجه خاص ای خواهیم داشت.

او راجع به هیات مدیره سرخ آبی های پایتخت نیز گفت: دو سه روز آینده هیات مدیره معرفی می شوند. قرار است که هیات مدیره ترمیم شود تا کلوب ها در فصل نقل و انتقالات به خوبی کارشان را انجام دهند.

داورزنی در پاسخ به این پرسش که عوض کردن در راس کلوب ها ایجاد می شود؟ گفت: عوض کردن در راس کلوب برعهده خود هیات مدیره هست. فعلا هم که مجموعه ها کارشان را انجام می دهند.

*تخلفات فدراسیون تیراندازی باکمان را بررسی می کنیم

او در پاسخ به این پرسش که ماجرای تخلفات گسترده در فدراسیون تیراندازی با کمان و انتخابات این رشته چیست؟ گفت: مواردی است که وزارت ورزش آن ها را بررسی می کند. بحث هایی مطرح شده است و رصد می کنیم و تصمیم می گیریم. تیرکمان کارش را می کند و مجمع به موقع برگزار می شود. عنوان انتخابات این رشته اساسنامه تیر و کمان هست. اساسنامه فعلی تیراندازی با کمان مورد تایید دولت نیست. این اساسنامه هنوز اصلاح نشده ولی هماهنگ شده است اساسنامه مورد تایید دولت به وسیله فدراسیون تیرو کمان به فدراسیون جهانی برده و تایید شود و براساس آن انتخابات را برگزار کنیم.

داورزنی در پاسخ به این پرسش که ماجرای جعل امضای کریم صفایی و حکم یک سال حبس یک کارمند فدراسیون چیست؟ گفت: چیزهایی است که در گذشته اتفاق افتاده و وزارتخانه در حال بررسی است و نتیجه های آن را اعلام می کند.

واژه های کلیدی: لهستان | برنامه | جوانان | لهستان | داورزنی | والیبال | استفاده | لیگ جهانی | جام جهانی | تیم ملی والیبال | ملی پوشان والیبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs