پیشنهاد کردن ایران تصادف اعتراف تحقیقات

پیشنهاد کردن: ایران تصادف اعتراف تحقیقات شکایت کردن اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (518)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (518)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (518)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

مثل هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم. ممنون از اینکه امروز هم همراه ما هستید.

چه سریع نبودن استاد داوود رشیدی یک ساله شد، یک سال گذشت به همان سرعتی که تابستان به ماه نهایی خود رسید و با همین سرعت عمر گران خواهد گذشت. امروز 5 شهریور سالروز درگذشت یکی از ستون های سینما و تئاتر، استاد داوود رشیدی است و خانواده عزیزش با این تصویر یاد ایشان را زنده کردند. روحش شاد و یادش گرامی باد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (518)

پرتره نابی که عکاس آمریکایی از صورت حسن یزدانی، بعد از قهرمانی مقتدرانه و کسب طلای مسابقه های جهانی ثبت کرده هست. تصویری یکی از پر تکرار ترین تصویر های روز گذشته در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … بود. جهت این پلنگ جوان و بی قرار آرزوی سلامتی و موفقیت داریم.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

ضربه ای که پوریا پورسرخ با این پست بر پیکره رئال مادرید وارد کرد، مورینیو با اخراج کاسیاس وارد نکرد.

واکنش ترانه زن علیدوستی به ابراز احساسات مردم حاضر در کنسرتِ گروه چارتار که حسابی شرمنده اش کردند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (518)

نقاشی ای که یکی از هواداران زهره فکور صبور کشیده و جهت وی فرستاده هست. از اتاق فرمان اشاره شد که این نقاشی نیست و با یک اپیلیکیشن گرافیکی ساخته شده، ولی خب ما خیلی پیگیر قضیه نمیشویم و ذوق زهره زن را خراب نمی کنیم.

سلفی پردیس احمدیه بعد از تحمل سه ساعت سردرد. پردیس جان تلاش کن بخوابی تا خوب شی. (توصیه مادران جهت درمان تمامی دردها)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

خوش بگذرد سوگل خانم، فصل انگور است و انگور های ارومیه هم که نیازی به تعریف ندارند. از دست نده.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (518)

سلفی شایسته ایرانی در کنار رویا میرعلمی، مهتاب زن نصیرپور و فهیمه امانزاده در حاشیه نمایش “روز عقیم” به کارگردانی حسین کیانی. از نمایش های خوب این شب ها.

کیهان ملکی و امین زندگانی در کنار هم، یادآور روزهای خوب سریال “روزگار جوانی”. البته امین زندگانی کلا چند قسمت میهمان این سریال بود.

در همین لحظه که یک تصویر از شهنام شهابی و همسرش را به علت عدم امکان آباژوریزه کردن از مطلب از بین بردن کردیم، شما را به این تصویر دسته جمعی از مهرداد صدیقیان و همکلاسی های دوران ابتدایی اش دعوت میکنیم. مهرداد جان نیازی به مشخص کردن نبود، خیلی تابلوست که کدامی.

لیلا بلوکات و حامد حدادی با دلتا هاشِ حدود 60 سانتی متر، در حرم مطهر امام رضا (ع). اینکه آیا با هم همسفر شده است اند، به خودشان مربوط است! والا به فضولی عادت کرده اید (ایم)!

جنگل: باشه، خودتم عکستو گرفتی این آتیشو خاموش کن.

شوخی جالب بزرگمهر حسینپور با مناسبت های عجیب و غریبی که اخیراً مد شده است است و هر روز به یک علت به یکدیگر تبریک میگویند.

اسکار عالی ترین جایگیری ماه هم می رسد به استاد رضا بابک در این سلفی شبنم فرشاد جو با استاد سعید پورصمیمی.

جناب مدرس ای کاش یک سلفی هم بعد از رسیدن به مقصد میگرفتی تا میدیدیم حال و روزتان بعد از کرایه عجیبی و غریبی که این موتوری ها درخواست میکنند چگونه است.

پست آقای عصار را اینگونه تکمیل میکنم: دلتنگ دیدار روی ماه تک تک شما، البته به جز سیامک انصاری.

و در ادامه دستگاه گوارشم گفت: همه این کارا رو بذار جهت ده دقیقه دیگه، علی الحساب خودتو برسون به جایی که باید برسونی!

نفیسه زن روشن هستند، سفیر حمایت از خفاش ها، در حال گشت و گذار در سن پطرزبورگ.

محسن کیایی در آزمون گریمی که هیچگاه اجرا نشد و بسیار از این اتفاق خوشحالیم.

محمدرضا غفاری و استاد امین تارخ، رو در رو، در نمایی از سریال تازه “سایه بان” به کارگردانی برادران محمودی.

مهراوه زن شریفی نیا هم در مشهد است و به زیارت مولای غریبان رفته هست. مهراوه جان خوب بگردی میتوانی لیلا بلوکات و حامد حدادی را هم در همان حوالی پیدا کنی و سلفی سه نفره بگیرید. پیدا کردن حامد اصلا کار مشکل نیست!

آتیلا 6 ساله از تهران.

ملیکای عزیز، من هیچ کُلتی روی پیشانی ات نمیبینم، بعد دلیلی جهت شعر گفتن بیش از این وجود ندارد. کامنت مهراوه به کنار،هت تریکِ لایکِ عموپورنگ را کجای دلم بگذارم؟!

علی انصاریان در طول سفرش به دبی در کنار این مجسمه پینوکیو تصویر گرفت و مجبور شد جهت آن یک کپشن آموزنده دست و پا کند. خیلی جدی اش نگیرید.

عجب سرنوشت نامردیست، یک نفر خدمت سربازی را در مرز پاکستان و یا در میان مین ها میگذراند، یک نفر هم با شیپور زدن.

آنا زن با این سرعت و شدت که شما مطالعه میکنید چشمهایتان اذیت نشود؟! یک کتاب جهت یک ماه! در مورد عینک هم باید بگویم که آنقدر عینک های عجیب تر از این دیده ایم که این در مقابلشان عادی می باشد.

عمو رضا رویگریِ خوشتیپ و دوست داشتنی.

نیما شعبان نژاد با این پست از تمامی حمایت ها و الطاف رامبد جوان در حق وی تقدیر کرد. رامبد در این چند سال خیلی ها را مدیون خود کرده است و باعث آشنا شدن و شهرت افراد بسیاری گشته هست. ادعایی هم ندارد و دمش گرم.

گویا عزیزان جهت به آخر رسیدن تابستان خیلی عجله دارند. هر چه باشد پاییز فصل ایده الی جهت تصویر های هنری است.

الیکا عبدالرزاقی و دوستان و عزیزان، در مراسم خوش حالی تولد برادرش.

دوهمی هوتن شکیبا، ستاره پسیانی، الهام کردا، صابر ابر و دوست عزیزشان در یک کافه.

آقا بهنام تقدیر روی یک کشتی، در اسکله زیبای بندر انزلی.

سپند امیرسلیمانی اینگونه تولد مهران غفوریانِ دوست داشتنی را تبریک گفت. خودش را اذیت نکن سپند جان، هیچ جوره نمیتوانی به بانمکیِ مهران باشی.

هوا را از من بگیر، ولی کافه را نه! شرح حال خیلی از اشخاص عزیز در این دوران هست. سلفی احسان کرمی و رویا تیموریان در یک کافه.

احمد مهرانفر با این تصویر از خود در حال گریم شدن، از به آخر رسیدن فیلمبرداری پایتخت 5 خبر داد. علیرضا خمسه هم در بک گراند دارد گریم میشود.

سلفی فلور نظری و پسر عزیزش در آلمان. فلور زن حداقل 6 ماه از سال را در آلمان زندگی میکند.

سلفی بازیگران و میهمان های خاص نمایش شب گذشته “آیینه های رو به رو”. با حضور پیمان معادی، فقیهه سلطانی و سایر دوستان که شاهد اجرای احسان کرمی، حبیب رضایی، رویا تیموریان، بهنوش طباطبایی و سایر همکارانشان بودند.

ساره بیات در حال دیدار کردن از نمایشگاه بین المللی صنایع دستی که در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی پایتخت کشور عزیزمان ایران در حال برگزاری است.

رضا جان خودت دیگر به این حواشی دامن نزن. والا ما که پیش از این چیزی در این باره نشنیده بودیم، خودت قضیه را مطرح و بزرگ کردی.

عمو اکبر عبدی مرد تکرار نشدنی سینمای کشورمان دیروز 57 ساله شد. تبریک فراوان به آقای عبدی و خانواده و دوستداران اش. خوشحالیم که در دورانی زندگی میکنیم که اعجوبه ای مثل اکبر عبدی در آن دوران حضور داشته و هنرنمایی کرده است.

اشکان خطیبی و علی صالحی هم در مشهد هستند.

خبر شوکه کننده و البته خوبِ روز گذشته، خبر ازدواج بهاره رهنما بود که با تصاویری از مراسم خوش حالی عروسی اش، تایید شد. حالا میفهمیم علت غیبت مشکوک این چند وقت اخیرشان چه بوده هست، درگیر مراسم و خرید و این چیز ها بوده اند! خیلی خوشحالیم و این اتفاق مبارک را به زن رهنما و همسرشان تبریک میگوییم.

کمند امیر سلیمانی در مراسم خوش حالی عروسی دوستش حضور داشت و این سلفی را در کنار عروس زن گرفت. تاج عروس زن از سه حرف ع ش ق یا همان علاقه تشکیل شده است هست، علاقه به مالک معروف و متمول دو برند آرایشی و بهداشتی در ایران. بله.

تینا زن آخوندتبار، بازیگر سابق و عضو تیم ملی بوکسِ امروز، در مسیر رفتن به تمرین. تینا زن با پرواز خود را به محل تمرینات میرسانند.

با این سلفی ملیح و بی علت از فریبرز عرب نیا، مطلب را به آخر میرسانیم، با آرزوی سلامتی و شادابی جهت همه شما عزیزان.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | تلگرام | تصویری | روز گذشته | اینستاگرام | اخبار فرهنگی و هنری

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (518)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (518)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs