پیشنهاد کردن ایران تصادف اعتراف تحقیقات

پیشنهاد کردن: ایران تصادف اعتراف تحقیقات شکایت کردن اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری مایکل داگلاس، بازیگری را رها می‌کند

مایکل داگلاس، بعد از چهار دهه دوری از صفحه تلویزیون، دوباره با یک مجموعه تلویزیونی همکاری می‌کند.

مایکل داگلاس، بازیگری را رها می‌کند

مایکل داگلاس، بازیگری را رها می کند

عبارات مهم : سینما

مایکل داگلاس، بعد از چهار دهه دوری از صفحه تلویزیون، دوباره با یک مجموعه تلویزیونی همکاری می کند.

شبکه نتفلیکس که توانسته نظر مثبت داگلاس را جهت بازگشت به قاب کوچک جلب کند، دستمزد بالایی هم به او پرداخت می کند. البته رقم دستمزد فاش نشده، ولی نزدیکان بازیگر می گویند او به علت خوب بودن مجموعه، بازی در آن را قبول کرده و نه پول زیادی که می گیرد!

مایکل داگلاس، بازیگری را رها می‌کند

این مجموعه با نام متد کامینسکی جلوی دوربین می رود و نتفلیکس آن را با همکاری شبکه قدیمی آبی سی تهیه می کند.

شنیده ها حکایت از آن می کند که مایکل داگلاس در داستان مجموعه در نقش یک بازیگر هالیوودی ظاهر می شود که این حرفه را رها کرده و وارد دنیای ورزش می شود، ولی مدیر برنامه هایش ترتیبی می دهد که او به صورت یک مربی و معلم بازیگری درآمده، به دنیای سینما برگردد. نقش این مدیر برنامه را هم آلن آرکین بازی خواهد کرد.

مایکل داگلاس، بعد از چهار دهه دوری از صفحه تلویزیون، دوباره با یک مجموعه تلویزیونی همکاری می‌کند.

به نوشته امپایر آنلاین، کلید فیلمبرداری متد کامینسکی اوایل فصل پاییز زده می شود تا جهت بهار سال آینده میلادی روی آنتن برود.

این طور که مدیران نتفلیکس می گویند، این درام اجتماعی فقط در یک فصل تولید شده است و صاحب فصل های بعدی نخواهد شد. کار گزینش کارگردان مجموعه شروع شده است و قرار است یک کارگردان واحد تمام اپیزودهای آن را کارگردانی کند. از آن جا که داگلاس نقش مهم مجموعه را دارد، یکی از فیلمسازان مشهور دنیای سینما وظیفه کارگردانی اش را به عهده خواهد گرفت. تهیه کنندگان مجموعه گفته اند آن را در ده قسمت تهیه خواهند کرد و تماشاگران را همراه خود به پشت صحنه هالیوود و دنیای سینما می برند.

البته این مجموعه نگاهی انتقادی به هالیوود ندارد و داستان خود را با لحنی کمدی تعریف می کند. تماشاگران تلویزیون در دهه ۷۰ میلادی مایکل داگلاس را در مجموعه پربیننده خیابان های سان فرانسیسکو دیدند. بعد از آن، او وارد دنیای سینما شد و به صورت یکی از مطرح ترین ستارگان سینما درآمد.

مایکل داگلاس، بازیگری را رها می‌کند

روزنامه شرق

واژه های کلیدی: سینما | مجموعه | بازیگری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs