پیشنهاد کردن ایران تصادف اعتراف تحقیقات

پیشنهاد کردن: ایران تصادف اعتراف تحقیقات شکایت کردن اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری افشاگری راجع به خوانندگان تیتراژ سریال‌ ها

خواننده موسیقی پاپ گفت: علت اینکه در میان این همه خواننده تنها ۵ تا ۶ نفر تیتراژ سریال ها را می خوانند پرداخت ۵۰ تا ۱۵۰ میلیون تومانی است که خواننده پرداخت می ک

افشاگری راجع به خوانندگان تیتراژ سریال‌ ها

افشاگری راجع به خوانندگان تیتراژ سریال ها

عبارات مهم : سریال

خواننده موسیقی پاپ گفت: علت اینکه در میان این همه خواننده تنها ۵ تا ۶ نفر تیتراژ سریال ها را می خوانند پرداخت ۵۰ تا ۱۵۰ میلیون تومانی است که خواننده پرداخت می کند، همان طوری که به من پیشنهاد پرداخت ۷۰ میلیون تومان داده شد.

قاسم افشار خواننده موسیقی پاپ در گفت و گو با میزان، راجع به فعالیت های هنری خود گفت: چند قطعه موزیک آماده کرده ام که در حال دریافت مجوزهای آن جهت پخش به صورت تک قطعه هستم و قصد دارم فصل تابستان بعد از ۹ سال در تهرات کنسرت برگزار کنم. در حال حاضر نیز دو موزیک “قبل از رفتن” با همکاری محمد رشیدیان و “چراغی از تو روشن نیست” با همکاری احسان افشاری و نیک پی را آماده انتشار دارم.

وی به همین جهت افزود: تلاش دارم این دو موزیک تا قبل از ماه رمضان و نهایتا یک قطعه قبل و یک قطعه بعد از ماه رمضان منتشر شود. برگزاری کنسرت هم احتمالا بعد از ماه رمضان یعنی در اوایل تابستان و در محل وزارت کشور خواهد بود. در ادامه نیز قصد دارم بعد از پایتخت کشور عزیزمان ایران در اصفهان، شیراز و دیگر شهرها نیز کنسرت اجرا کنم.

این خواننده با اشاره به اوضاع کنونی موسیقی کشور اظهار کرد: طبق آماری که دارم در طول روز ۵۰۰ قطعه موسیقی در کشور عزیزمان ایران تولید می شود. در حال حاضر ورود به عرصه خوانندگی بسیار راحت است ولی در دوره ای که ما وارد این حوزه شدیم شرط اول، داشتن توانایی خوانندگی بود. در حال حاضر خوانندگی به کمک سیستم راحت ترین کار است ولی به عقیده من شعرها خیلی جالب نیستند و بعضی مواقع ملودی ها شبیه هم هستند، صداها و سبک ها شبیه هم شده است اند و در واقع تولیدات بد در موسیقی زیاد از تولیدات خوب هست. قطعات کنونی زیاد سر و صدا است نه صدا و فضای کنونی موسیقی مسموم است.

افشار به تاثیر مخاطبان بر کیفیت موسیقی پرداخت و افزود: ما سه دسته مخاطب موسیقی داریم که یک دسته مخاطبان زیر ۲۰ سال هستند. موسیقی فضای مخاطب را عوض کردن می دهد و بر مخاطب تاثیرگذار است به همین علت باید شعر و موزیک از کیفیت خوبی برخوردار باشد. هنگامی که روزانه با انبوهی از تولیدات و بدون مسئولیت در موسیقی مواجهه هستیم قطعا بر مخاطب تاثیر می گذارد به خصوص اگر مخاطبان جوانان زیر ۲۰ سال باشند.

افشاگری راجع به خوانندگان تیتراژ سریال‌ ها

خواننده قطعه “وقف پرنده ها” با اشاره به فضایی که به وسیله بعضی از تهیه کنندگان جهت خواندن تیتراژ سریال ها بوجود آمده تصریح کرد: خوانندگی جهت تیتراژ سریال ها پولی شده است است است چراکه من آخرین آهنگی که در تیتراژ سریال خواندم سال ۸۸ بود ولی بعد از آن موزیک ها را انگار تهیه کنندگان به حراج می گذارند و اعلام قیمت می کنند که البته این عنوان هیچ ربطی به صدا و سیما ندارد و به شخص تهیه کننده بر می گردد.

وی ادامه داد: به عنوان نمونه تهیه کنندگان به شکل خودمختار جهت خواندن در تیتراژ سریال های ماه رمضان پرداخت ۵۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان به خوانندگان پیشنهاد می کنند تا خوانندگان با پرداخت این مبالغ بتوانند تیتراژ آن سریال را بخرند. به خود من پیشنهاد ۷۰ میلیون تومانی جهت خواننده شدن تیتراژ سریال داده شده است است.

خواننده پاپ خاطرنشان کرد: علت اینکه تیتراژ اکثر سریال های تلویزیونی بین ۶ تا ۷ خواننده می چرخد پرداخت پولی است که خواننده ها بابت این کار به تهیه کنندگان پرداخت می کنند وگرنه خواننده جهت انجام کار موسیقی در سریال ها زیاد است.

خواننده موسیقی پاپ گفت: علت اینکه در میان این همه خواننده تنها ۵ تا ۶ نفر تیتراژ سریال ها را می خوانند پرداخت ۵۰ تا ۱۵۰ میلیون تومانی است که خواننده پرداخت می ک

واژه های کلیدی: سریال | مخاطب | موزیک | میلیون | موسیقی | خواننده | خواننده | خوانندگی | خواننده پاپ

افشاگری راجع به خوانندگان تیتراژ سریال‌ ها

افشاگری راجع به خوانندگان تیتراژ سریال‌ ها

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs