پیشنهاد کردن ایران تصادف اعتراف تحقیقات

پیشنهاد کردن: ایران تصادف اعتراف تحقیقات شکایت کردن اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی ۲ هزار میلیارد ریال به بودجه سال ۹۶ شرکت انرژی اتمی اضافه می‌شود

در صورت نهایی شدن طرح مقابله با کارها ماجراجویانه و تروریستی آمریکا ۲ هزار میلیارد ریال به بودجه شرکت انرژی اتمی اضافه می‌شود. 

۲ هزار میلیارد ریال به بودجه سال ۹۶ شرکت انرژی اتمی اضافه می‌شود

۲ هزار میلیارد ریال به بودجه سال ۹۶ شرکت انرژی اتمی اضافه می شود

عبارات مهم : انرژی

در صورت نهایی شدن طرح مقابله با کارها ماجراجویانه و تروریستی آمریکا ۲ هزار میلیارد ریال به بودجه شرکت انرژی اتمی اضافه می شود.

به گزارش ایسنا، نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس و براساس ماده ۱۱ طرح مقابله با کارها ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه، ماده ۱۱ طرح را به این شکل به تصویب رساندند که به منظور تقویت بنیه دفاعی کشور، زیاد کردن توان بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران، مقابله با تروریسم، تقویت بنیه دیپلماسی، رصد اطلاعاتی، پیشران و پدافند هسته ای، حفظ ثبات منطقه و حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جهت تحقق اصل یکصد و پنجاهم قانون اساسی دولت مکلف است مبلغ ۲۰ هزار میلیارد ریال تخصیص دهد.

۲ هزار میلیارد ریال به بودجه سال ۹۶ شرکت انرژی اتمی اضافه می‌شود

۵۰ درصد مبلغ مزبور به منظور گسترش فعالیت های موشکی در اختیار ستاد کل نیروهای مسلح و ۵۰ درصد دیگر میان وزارتخانه های اطلاعات، خارجه و دفاع به طور مساوی تقسیم شود. همچنین دولت موظف است به منظور توسعه فعالیت های صلح آمیز فنی، پژوهشی و صنعتی از حوزه اکتشاف، استخراج و فرآوری مواد هسته ای مبلغ ۲ هزار میلیارد ریال را به سر جمع اعتبارات تملک دارایی سرمایه ای و هزینه ای بودجه سال ۹۶ شرکت انرژی اتمی اضافه کند.

واژه های کلیدی: انرژی | اسلامی | فعالیت | مقابله | انقلاب اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs