پیشنهاد کردن ایران تصادف اعتراف تحقیقات

پیشنهاد کردن: ایران تصادف اعتراف تحقیقات شکایت کردن اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث اعدام 2 خون‌آشام شمال به اتهام 13 قتل و 80 فقره دزدی مسلحانه

دو قاتل سریالی که به خون‌آشامان شمال معروف شده است بودند، صبح دیروز به اتهام 13 فقره قتل و 80 فقره دزدی به دار آویخته شدند. متهمان قتل‌های خود را از سال 79 در ا

اعدام 2 خون آشام شمال به اتهام 13 قتل و 80 فقره دزدی مسلحانه

عبارات مهم : پرونده

دو قاتل سریالی که به خون آشامان شمال معروف شده است بودند، صبح دیروز به اتهام 13 فقره قتل و 80 فقره دزدی به دار آویخته شدند. متهمان قتل های خود را از سال 79 در استان های گلستان و مازندران شروع کردند ولی تا سال 94 ردی از آنها به دست نیامد تا اینکه پلیس تحقیقات خود را راجع به دزدی فوت بار یک ماشین شروع کرد.

در این دزدی مردی که صاحب اتومبیل بود با شلیک گلوله به قتل رسیده بود. زن همراه مقتول در بازجویی ها گفت: قاتل و همدستانش ماشین را درخواست کردند ولی مقتول مقاومت کرد و یکی از آنها گلوله ای به سمت او شلیک کرد و همگی بعد از قتل فرار کردند.

سرنخ های به جامانده در صحنه جرم کارآگاهان را به جوانی به نام وحید ظنین کرد. وحید که سابقه دار بود بازداشت و معلوم شد در این دزدی مسلحانه پدر و برادرش او را همراهی می کردند و فردی که دست به سلاح برد پدر 50ساله او به نام حسین بود.

اعدام 2 خون‌آشام شمال به اتهام 13 قتل و 80 فقره دزدی مسلحانه

حسین در بازجویی ها به دزدی های زنجیره ای اعتراف کرد و گفت تمام کارهای مربوط به دزدی را خودش انجام می داد و پسرانش فقط نقش اسکورت داشتند. او همچنین اعتراف کرد دو نفر را در جریان دزدی هایش کشته هست. حسین در بازجویی ها گفت همدستی هم نام خودش دارد که او نیز جرائم زیادی مرتکب شده است هست. به این ترتیب متهم دیگر نیز بعد از انجام تحقیقات اولیه در عملیاتی خاص بازداشت شد. این فرد در بازجویی ها از جنایت هایی که انجام داده بود پرده برداشت. او گفت: «من از راه دزدی امرار معاش می کنم و از سال 79 تاکنون 11 نفر در جریان دزدی هایی که انجام داده ایم کشته شده است اند البته 10 نفر را خودم کشتم و یک نفر را یکی از همدستانم به نام تیمور به قتل رساند. خود تیمور مدتی بعد از قتل در جریان دزدی کابل دچار برق گرفتگی شد و جانش را از دست داد».

متهمان در ادامه شرح جنایاتی را که انجام داده بودند فاش کردند و به این ترتیب پرونده قطور و قطورتر شد تا اینکه بالاخره قضات دادگاه کیفری استان گلستان محاکمه متهمان را شروع کردند و بعد از شنیدن بیانات این افراد هر دو متهم را که حسین نام دارند، به فوت محکوم کردند و یکی دیگر از متهمان نیز به تبعید محکوم شد.

دو قاتل سریالی که به خون‌آشامان شمال معروف شده است بودند، صبح دیروز به اتهام 13 فقره قتل و 80 فقره دزدی به دار آویخته شدند. متهمان قتل‌های خود را از سال 79 در ا

سپس این حکم در دیوان عالی کشور بررسی شد و به تأیید رسید تا اینکه صبح دیروز به اجرا درآمد.

هادی هاشمیان، مدیر کل دادگستری گلستان، با اشاره به پرونده هشت هزارصفحه ای اعضای این باند، اظهار کرد: این دو نفر 13 قتل و 80 فقره دزدی مسلحانه در استان های گلستان و مازندران مرتکب شده است بودند. متهم ردیف سوم این پرونده نیز به نفی بلد (تبعید) محکوم شده است است.

به گفته مدیر کل دادگستری گلستان، پیگیری به این پرونده بعد از اعلام نظر دیوان عالی کشور به اتهام افساد فی الارض و محاربه از بهمن 95 در دادگاه انقلاب گرگان شروع شده است بود.

اعدام 2 خون‌آشام شمال به اتهام 13 قتل و 80 فقره دزدی مسلحانه

هاشمیان گفت: اعضای این باند دام، انواع ماشین آلات کشاورزی، موتور آب، موتورسیکلت و خودروهای سواری را دزدی می کردند و در صورت مقاومت مال باختگان، آنان را با اسلحه می کشتند.

شرق

واژه های کلیدی: پرونده | گلستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs