پیشنهاد کردن ایران تصادف اعتراف تحقیقات

پیشنهاد کردن: ایران تصادف اعتراف تحقیقات شکایت کردن اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار اجتماعی تمام ماجراهای یک تصویر

انتشار تصویری از بانویی بر روی ویلچر که به دنبال غذا در سطل زباله‌های شهر بندرعباس است این روزها بازتاب وسیعی داشته به‌گونه‌ای که حتی بعضی از چهره‌های مطرح هنر

تمام ماجراهای یک تصویر

تمام ماجراهای یک عکس

عبارات مهم : تصویر

انتشار تصویری از بانویی بر روی ویلچر که به دنبال غذا در سطل زباله های شهر بندرعباس است این روزها بازتاب وسیعی داشته به گونه ای که حتی بعضی از اشخاص مطرح هنر و ورزش کشور نسبت به آن تصویر العمل نشان داده اند.

به گزارش ایسنا، آخرهای هفته گذشته بود که تصویری در اینترنت با این عنوان “‏این زنی معلول در بندرعباس است که تمام نیازهای زندگی اش همچون غذا را از سطل زباله تأمین می کند” منتشر و با تصویر العمل و ابراز احساسات عده کثیری از مردم مواجه شد تا جایی که حتی بعضی از اشخاص مطرح هنر و ورزش کشور نیز به آن تصویر العمل نشان دادند ولی آیا این عنوان جهت این تصویر رابطه مستقیمی دارد یا به نوعی منتشرکننده بدون دانستن واقعیت به اظهارنظر پرداخته است.

در همین خصوص مدیر هیئت مدیره جامعه معلولین استان هرمزگان در گفت و گو با ایسنا، بابیان اینکه فردی که در این تصویر مشاهده شده است است از اتباع بیگانه و دارای دو فرزند هست، تصریح کرد: جامعه معلولین استان به عنوان یک شرکت مردم نهاد و بدون کمک دولتی از مدت ها پیش این فرد را شناسایی و جهت کمک بارها به منزلش مراجعه کرد که با مقاومت و عدم همکاری اش مواجه شد.

تمام ماجراهای یک تصویر

محمد استاد با اشاره به اینکه در مرحله دیگر همراه با یک تیم مددکاری با حضور یک روانشناس به منزلش مراجعه که این بانو آخر با جامعه معلولین استان همکاری کرد، اضافه کرد: ابتدا ویلچرش را از طریق طرح جمع آوری درب بطری آب معدنی و سایر نوشیدنی ها باوجوداینکه افراد زیادی در نوبت بودند، خارج از نوبت فراهم و در اختیارش گذاشتیم.

وی بابیان اینکه در مرحله بعد به مسئله تأمین مواد غذایی موردنیاز این معلول ورود کردیم، خاطرنشان کرد: هزینه های این امر بالابود و از عهده جامعه معلولین برنمی آمد تا اینکه فرد خیری حاضر شد با دریافت شماره حساب این فرد مبلغی جهت تأمین غذا به صورت مستمر واریز کند و بعد ازاین اقدام تا حدودی پرسشها اولیه این فرد برطرف شد.

انتشار تصویری از بانویی بر روی ویلچر که به دنبال غذا در سطل زباله‌های شهر بندرعباس است این روزها بازتاب وسیعی داشته به‌گونه‌ای که حتی بعضی از چهره‌های مطرح هنر

استاد با اشاره به اینکه با مسئولان اداره اتباع بیگانه استان مشورت که آن ها شرایط را جهت تحصیل آن ها فراهم کردند، افزود: متأسفانه این فرد هیچ مدرکی از خود نداشت و اعلام مفقودی می کرد و حتی حاضر شدیم درروند اداری برطرف شدن این مسئله وی را همراهی کنیم ولی این فرد بارها مقاومت کرد و حاضر به همکاری نشد.

رئیس هیئت مدیره جامعه معلولین استان هرمزگان بابیان اینکه دیگر از وی خبر نداشتیم تا این تصویر را در اینترنت مشاهده کردیم، تصریح کرد: انتشار چنین تصویری بدون اطلاع از گذشته و کارهای انجام شده است هم به صورت استان هرمزگان لطمه می زند و هم تمامی کارها و تلاش های انجام شده است از سوی شرکت مردم نهاد جامعه معلولین را زیر سؤال می برد.

وی با اشاره به اینکه حتی عنوان این فرد طی یک سال گذشته از سوی استاندار سابق هرمزگان پیگیری و تمامی این کارها انجام شده است گزارش شد، اظهار کرد: گرچه بنده منکر پرسشها اقتصادی معلولین نیستم ولی اینکه منشتر شدن تصویری بخواهیم با عواطف انسان ها بازی کنیم و از سوی دیگر بر تمامی کارها انجام شده است خط بکشیم، امری ناپسند است.

تمام ماجراهای یک تصویر

استاد بابیان اینکه بعضی با سنگ اندازی در تلاش اند مانع از دیده شدن فعالیت های جامعه معلولین استان هرمزگان هستند، اضافه کرد: در تلاشیم به عنوان یک شرکت مردم نهاد از دو طریق آموزش تحصیلی و توانمندسازی جامعه معلولین آن ها در خودکفایی ارزش نقشی داشته باشیم.

واژه های کلیدی: تصویر | تصویری | هرمزگان | اخبار اجتماعی

تمام ماجراهای یک تصویر

تمام ماجراهای یک تصویر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs